Anticelulitidní masáž: Jak si ji můžete užít doma

Anticelulitidní masáž: Jak si ji můžete užít doma

Anticelulitidní masáž: Jak si ji můžete užít doma

Co je to Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž. Jedině možná jména, které způsobují větší paniku mezi ženami v mém okolí, jsou "Miley Cyrus" a "probuzení v 5:30 ráno". No, nyní se mi podařilo vtěsnat obě tyto fráze do jediného odstavce, takže jsem si jistý, že mám vaši plnou pozornost. Ale nebojte se, ten "probuzení v 5:30 ráno" se může dostavit právě díky anticelulitidní masáži, protože to je poklad, který napomáhá ke zdravému spánku, posiluje imunitní systém, redukuje stres a také pomáhá bojovat proti jedné z největších nepřítelkyň žen - celulitidě.

Jak funguje Anticelulitidní masáž

Nyní, když víme, co je anticelulitidní masáž a proč je tak důležitá, pojďme se podívat, jak vlastně funguje. Funguje to podobně jako když máte v ruce křupící balíček a začnete ho hnětat. Celulitida, které je podobná tukovým kuličkám v balíčku, se začne rozbíjet a mizet. To je docela jednoduché, že? Pokud to vypadá až příliš jednoduše, je to proto, že to tak skutečně je. Zacházení s celulitidou nemusí být vždy bolestivé a náročné. Wie jak se říká: "Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá", takže pokud si dopřejete trochu lásky a pozornosti pomocí anticelulitidní masáže, vaše tělo vám to vrátí.

Proč byste měli zkusit Anticelulitidní masáž doma

A nyní k hlavnímu bodu, tedy k pokusu o anticelulitidní masáž doma. Proč byste měli zapomenout na nákladné masáže a wellness centra a dát šanci této přírodní alternatí? Odpověď je jednoduchá. Prvním důvodem je, že jde o bezpečnou a přirozenou metodu, která nezahrnuje žádné chemické přísady ani bolestivé procedury. Dále je to také finančně dostupnější metoda, která umožňuje flexibilitu provádět masáž v jakékoliv dobu, která vám nejlépe vyhovuje. A v neposlední řadě, anticelulitidní masáž doma vám také umožňuje, aby masáž byla individuálně přizpůsobena vašim potřebám a preferencím.

Nástroje potřebné pro Anticelulitidní masáž

Nyní, když jsme prošli celým procesem, od toho, co to je a jak to funguje, až po to, proč byste měli zkusit anticelulitidní masáž doma, je čas se podívat na to, co budete potřebovat. Nejdůležitějším nástrojem pro anticelulitidní masáž je vlastně váš očividny doprovod, pokud jím tedy posloužíte. Nejlepší je použít kvalitní anticelulitidní olej, který vám pomůže dosáhnout optimálních výsledků. Dalším nástrojem, který by mohl být užitečný, je masážní kartáček. Je účinný při zlepšení krevního oběhu a stimulaci lymfatického systému.

Jak provést Anticelulitidní masáž

Nyní k samotnému postupu. Jak provést anticelulitidní masáž? Začněte tím, že si vyberete klidné místo, kde nebudete rušeni. Pokud je možné, zvolte si prostředí, které vás uklidňuje, například se svíčkami nebo relaxační hudbou. Poté si nalijte trochu oleje do dlaní a začněte jemně masírovat problematické partie. Postupujte směrem nahoru a soustřeďte se na oblasti s nejvíce tukovými usazeninami, jako jsou stehna, boky a zadek.

Tipy a triky pro Anticelulitidní masáž

A to by nebylo vše bez pár tipů a triků, které vám pomohou co nejvíce využít výhod anticelulitidní masáže. Zaprvé, důležité je pravidelnost. Pravidelná masáž je klíčem k dosažení srovnatelných výsledků s těmi, které nabízí profesionální masérky. Podruhé, buďte trpěliví. Rozbití tukových kuliček může chvíli trvat. Natřetí, dbejte na správnou stravu a dostatečnou hydrataci. To vše pomůže vašemu tělu se zbavit toxických látek. A na závěr, uvolněte se a užívejte si masáž. Koneckonců, krása je z poloviny o tom, jak se cítíte uvnitř!

Všechny komentáře