Deset důvodů, proč zkusit Breussovu masáž

Deset důvodů, proč zkusit Breussovu masáž

Deset důvodů, proč zkusit Breussovu masáž

Úvod do světa Breussovy masáže

Jste někdy vyslechli o Breussově masáži a zarazila vás tajemnost, kterou tato technika obklopuje? Nebo jste snad už slyšeli tolik pozitivních ohlasů, až se vám to zdá takřka neuvěřitelné? Tehdy - když jsem prvně slyšela o této speciální metode masáže - být skeptická jsem byla prostředkem k zachování střízlivosti. Ale lety praxe a zkušeností mě přesvědčily o její mimořádné efektivitě. Proto vám představím deset důvodů, proč byste měli zkusit Breussovu masáž.

Pozvánka k relaxaci a odbourání stresu

Žijeme v době, kdy stres dominuje každému dnu a mnohdy nám zasahuje i do našeho zdraví. Pak jsou pro nás Breussovy masáže jako balzám. A důvodem je, že to není jen obyčejnou masáží, je to celý zážitek! Při prvním sezení se zahalíte do teplé deky z měkkého plyše, vdechujete příjemné aroma esenciálních olejů a necháváte se unášet projížďkou po oblacích, zatímco vám masér pracuje na vašem těle. Představte si, že jste na výletě ve vlastní hlavě! Na konci sezení se cítíte jako nově naroděný.

Revitalizace těla a mysli

Jak často si dopřáváme čas na regeneraci a obnovu svých sil? V dnešní nahoněné době je odpověď často "málokdy". Breussova masáž nabízí jedinečnou příležitost k revitalizaci, a to jak těla, tak mysli. Jak by pro vás bylo úžasné, když byste dostali příležitost k obnovení svých sil v pohodě svého domova! Sedíte pohodlně na masážním křesle a necháváte maséra, aby práci odvedl za vás. Jakmile je procedura hotová, vstáváte nabuzeni energií a cítíte se skvěle na dalších několik dní.

Krok k lepším spánkovým návykům

Přišla jsem na Breussovu masáž v době, kdy jsem zápasila se špatným spánkem. A jaký byl výsledek? Úžasný! S každým dalším sezením jsem zaznamenávala lepší a poklidnější spánek. Nemohu přesně popsat, jak se to děje, ale jakmile se při masáži kompletně uvolníte a přenecháte se do rukou profesionála, dostaví se pocit klidu a míru. Juž čerstvě dobře prospaný den je ta nejlepší odměna.

Léčení chronických bolestí

Breussova masáž nabízí účinný způsob, jak se vypořádat s chronickými bolestmi. Někdy přijdou časy, kdy je bolest tak intenzivní, že nevěříte, že by vůbec bylo možné ji zmírnit. Mojí záchranou byl právě pan Breuss. Je to jako magie! Jakmile se do toho pustíte, začnete cítit úlevu, kterou jste si nemohli ani představit.

Posílení imunity

Breussova masáž má také úžasné výhody pro posilování imunity. Tato masáž aktivuje a stimuluje lymfatický systém, takže tělo je schopno lépe odolávat nemocem. Tento efekt je zvláště užitečný v chřipkové sezóně, nebo když se cítíte vyčerpaní. S Breussovou masáží můžete zůstat fit i přesto, že kolem vás řada lidí onemocní.

Zlepšení trávení

Měla jsem období, kdy jsem trpěla špatným trávením. To mě nutilo hledat různé metody, jak tento problém vyřešit. A víte co? Breussova masáž se ukázala jako jeden z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Tato masáž pomáhá stimulovat trávení, protože rozpohybuje trávicí systém a pomáhá tělu vstřebávat živiny efektivněji.

Boj s depresemi a úzkostí

Závěrem bych chtěla dodat, že Breussova masáž může být účinným nástrojem v boji proti depresi a úzkosti. V dnešní době, kdy je tempo života někdy až neúnosné, se tyto problémy týkají čím dál více lidí. Breussova masáž vědomě upravuje biochemii mozku a těla, což vede ke zlepšení nálady a zvýšenému pocitu klidu a pohody.

Myslím, že jsem jasně představila důvody, proč bychom měli vyzkoušet Breussovu masáž. Je to úžasná kombinace relaxace, léčení a omlazení. Ať už máte chronickou bolest, problémy se spaním, potřebujete posílit svou imunitu, nebo jen hledáte způsob, jak se dostat z kolotoče stresu, Breussova masáž je tu pro vás. Já osobně jsem z toho nadšená a také Martin, který tuto masáž také vyzkoušel na mých rad. Pro máloco má čas, ale na tohle se vždy dokáže najít. A když jsme přijeli z dovolené a já jsem měla trable s trávením, tahle masáž mi skutečně pomohla. Těším se, až si ji opět užiji!

Všechny komentáře