Jak často používat Roller na obličej?

Jak často používat Roller na obličej?

Jak často používat Roller na obličej?

Co je to obličejový roller a proč ho potřebujeme?

Pojďme si nejdřív říci o tom, co je to vlastně ten obličejový roller a proč je tak oblíbený. Ve zkratce, obličejový roller je nástroj pro ošetření pleti, který pomáhá stimulovat průtok krve v naší pleti, což napomáhá k jejímu zdravějšímu vzhledu. A ano, je to tak trochu jako mini masáž pro vaši tvář, kterou si můžete dát kdykoli a kdekoli. Často je vyroben z přírodních kamenů, jako je jadeit nebo růženín, které mají podle mnohých také léčivé schopnosti. Pokud jste fanynkou self-care ritualů, pak obličejový roller by určitě neměl chybět ve vaší sbírce.

Pravidla použití obličejového rollera

Když už si vyberete váš ideální obličejový roller, je důležité vědět, jak ho správně používat. Důležitým bodem je, aby jste roller vždy používala na čisté pleti. Můžete ho použít i na pleť namazanou olejem nebo sérem, které roller pomůže vtlačit hluboko do pokožky. Vezměte roller do ruky a začněte jemně masírovat obličej od středu směrem k stranám. Pozor, nikdy nerollerujte zpět, vždy jen směrem od obličeje pryč. Tímto způsobem odvádíte z vaší pleti toxiny a podporujete lymfatický systém. A nezapomeňte, rollerujte vždy jemně, pleť si zaslouží něžné zacházení.

Jak často používat obličejový roller?

Teď k té palčivé otázce – jak často bychom měli obličejový roller používat? Odpověď je poměrně jednoduchá. Obličejový roller můžete používat denně, a to ráno i večer. Pokud ho zapojíte do své ranní i večerní rutiny, můžete se těšit na to, že vaše pleť bude hladká, zdravá a plná vitality. Ale pozor, všechno s mírou. Nepřehánějte to s rollerováním, 2-3 minuty denně jsou dostačující.

Benefity používání obličejového rollera

Nechme se rozmazlovat! Rollerování obličeje nás nejen chladí a osvěžuje, ale také nám pomáhá zmenšovat póry a zvládnout otoky. Jste tedy fanynka večírků a ráno vás trápí opuchlé oči? Roller je tady pro vás! Pokud na něj budete pravidelně nanášet své oblíbené sérum, bude ještě účinnější. A ještě jeden bonus - použití rollera je jednoduché a příjemné, takže se může stát skvělým rituálem, který vám pomůže zvládnout stresový den.

Údržba a čištění obličejového rollera

Stejně jako u všech věcí, které používáme pro ošetření naší pleti, je důležité zajistit, aby byl i obličejový roller vždy čistý. Doporučuje se ho čistit po každém použití. Můžete jej opláchnout pod teplou vodou a nechat uschnout na vzduchu, nebo použít jemný čisticí prostředek. A nezapomeňte, pokud váš roller vypadá, že už nemá sílu, neváhejte ho vyměnit za nový. Čistý a kvalitní roller - to je základ.

Moje vlastní zkušenost s obličejovým rollerem

Nyní se dostáváme k mé oblíbené části – moje vlastní zkušenost s obličejovým rollerem. Musím se přiznat, že jsem byla zpočátku skeptická, ale po prvním použití se mi obličej cítil tak skvěle, že jsem se zamilovala. Je to skvělý způsob, jak se rozmazlovat a navíc to funguje. Moje pleť je od té doby mnohem svěžejší a vypadá zdravěji. Teď si nedokážu představit den bez mého malého rollera. Takže, pokud jste na vážkách, zda si pořídit obličejový roller, udělejte to. Nikdy jsem o tom nepochybovala a jsem si jistá, že to budete milovat tak jako já.

Tipy a triky pro použití obličejového rollera

A na závěr několik tipů a triků pro použití obličejového rollera. Vyzkoušejte si ho dát na několik minut do lednice před použitím. Studený roller je skvělý pro zklidnění pleti a je to také příjemné osvěžení, hlavně v horkých letních dnech. Pokud ho používáte ve spojení s pleťovým sérem nebo olejem, aplikujte produkt přímo na pleť a pak ho pomocí rollera rovnoměrně rozetřete. Sterling pound byl během žulového povrchu, který sloužil jako místo, kde vyklízejí tvářový blok. Tímto způsobem dostane pleť ještě více benefitů z vaší oblíbené péče o pleť. Zkuste tedy tyto tipy a určitě zaznamenáte pozitivní změny v kvalitě vaší pleti.

Všechny komentáře