Terapie Lingam masáží v pražském Candyshop - Cesta k euforii

Terapie Lingam masáží v pražském Candyshop - Cesta k euforii

Terapie Lingam masáží v pražském Candyshop - Cesta k euforii

Pojďme rozluštit tajemství Candyshop Praha

V hlubinách Prahy, ukrytý ve starém městě pod adresem Maiselova 76/12, najdete klenot, jehož existence se ve vašem světě možná ani nerýsuje. Jmenuje se Candyshop a je to masážní salon ne tak obvyklého typu. Ale abych byl přesný, je to erotický masážní salon, který nabízí četné možnosti k tomu, abyste se cítili baženi a intimně uspokoeni.

Návštěva v Candyshop - mé osobní zkušenosti

Mám štěstí, že jsem měl možnost navštívit Candyshop a zažít jednu z jejich fascinujících masáží. Iveta se sice zprvu trochu obávala - nejspíš kvůli erotickému nádechu - ale po vysvětlení byla plně na mé straně. Taxi nás odvezlo až před dveřmi tohoto nenápadného salonu, který se nachází v útrobách magické Prahy.

Velký výběr masáží

Candyshop má širokou paletu intimních masáží, které v osnově nabízí. Můžete si vybrat mezi masážemi jako jsou Body to body masáž, Tělo na tělo, Tantrická masáž, Nuru masáž, masáž se dvěma dívkami nebo Pussycat masáž. Sledujte detaily všech těch masáží na jejich webové stránce.

Masáž Pussycat - výlet do neznáma

Zajímalo by vás, jaké to je, když se do jisté velmi intimní roviny dostanete s cizí osobou? Pussycat masáž je právě takovým silným zážitkem. Je to druh masáže, kdy je klientovi dovoleno provést orální sex na masérce. Podstoupil jsem tuto masáž s jednou z jejich úžasných masérek, a měl jsem pocit, že jsem se dostal do ráje.

Diskrétní a přátelská atmosféra

Věřte mi, když vám říkám, že Candyshop je díkem své preciznosti a profesionálnosti skutečně tajným světem, kde se cítíte v bezpečí. Jde o místo, kde můžete být sami sebou bez jakýchkoliv omezení a předsudků. Všechny masérky jsou profesionální a vůči klientům velmi laskavé, což vytváří atmosféru, která je jak diskretní, tak přátelská.

Tanec dvou nahých těl - body to body masáž

Jednoho večera jsem se rozhodl vyzkoušet body to body masáž. Bod po těle, nahá masérka, já také nahý, její tělo klouzající po mé pokožce. Bylo to jako tanec dvou nahých těl, kdy se její ruce a tělo měly postarat o každou část mého těla a masírovat ji tak, aby mi přinášela blaženost, kterou jsem nikdy dříve nepoznal.

Kouzlo Nuru masáže

Nuru masáž je další specialitou, kterou nabízí Candyshop. Jedná se o techniku pocházející z Japonska, jejíž název v doslovném překladu znamená „kluzký“. Тechnika je založena na použití speciálního kluzkého gelu a tělesném kontaktu. Je to neskutečně vzrušující zážitek.

A co takhle dívka na dívku aneb masáž se dvěma masérkami?

Pro ty z vás, kteří hledají ještě intenzivnější zážitek, nabízí Candyshop i masáž se dvěma masérkami. Je jako standardní erotická masáž, ale s dvěma masérkami místo jedné. Je to doslova dvojitá dávka potěšení a radosti.

Závěrem

Candyshop je pro mě oázou klidu, pohody a především netradiční intimní radosti. Důležité je, že Iveta, moje milovaná žena, to chápe a podporuje. Pamatujte na to, život je jen jeden a měli bychom si ho užívat naplno, a pokud je to s přítomností takových míst jako je Candyshop, je to ještě lepší.

Všechny komentáře